4379-333KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4379-333KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 130MA 2.7 OHM SMD
listoch: 4379-333KS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 4379-333KS
Číslo dielu 4379-333KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 33UH 130MA 2.7 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10697 pcs Dátový hárok 4379-333KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
tienenie Shielded séria 4379
hodnotenie - Q @ Freq 120 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 4379-333KS TR 1000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz indukčnosť 33µH
Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 18MHz
Detailný popis 33µH Shielded Inductor 130mA 2.7 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 2.7 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 130mA Aktuálny - Sýtosť -