4379-184KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4379-184KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 88MA 6.4 OHM SMD
listoch: 4379-184KS.pdf
  • správa
Špecifikácie 4379-184KS
Číslo dielu 4379-184KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180UH 88MA 6.4 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7669 pcs Dátový hárok 4379-184KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
tienenie Shielded séria 4379
hodnotenie - Q @ Freq 85 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 4379-184KS TR 1000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 790kHz indukčnosť 180µH
Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 6.9MHz
Detailný popis 180µH Shielded Inductor 88mA 6.4 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 6.4 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 88mA Aktuálny - Sýtosť -