4379-152HS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4379-152HS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 600MA 140 MOHM
listoch: 4379-152HS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
650 pcs
  • správa
Špecifikácie 4379-152HS
Číslo dielu 4379-152HS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.5UH 600MA 140 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4433 pcs Dátový hárok 4379-152HS.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
tienenie Shielded séria 4379
hodnotenie - Q @ Freq 100 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 4379-152HS TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.5µH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 135MHz Detailný popis 1.5µH Shielded Inductor 600mA 140 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 140 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA