4379-122KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4379-122KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 650MA 90 MOHM
listoch: 4379-122KS.pdf
  • správa
Špecifikácie 4379-122KS
Číslo dielu 4379-122KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.2UH 650MA 90 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9859 pcs Dátový hárok 4379-122KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
tienenie Shielded séria 4379
hodnotenie - Q @ Freq 90 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 4379-122KS TR 1000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 1.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 150MHz
Detailný popis 1.2µH Shielded Inductor 650mA 90 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 90 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 650mA Aktuálny - Sýtosť -