4379-101KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4379-101KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100NH 1A 30 MOHM SMD
listoch: 4379-101KS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 4379-101KS
Číslo dielu 4379-101KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100NH 1A 30 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 11133 pcs Dátový hárok 4379-101KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
tienenie Shielded séria 4379
hodnotenie - Q @ Freq 79 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 4379-101KS TR 1000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 25MHz indukčnosť 100nH
Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 600MHz
Detailný popis 100nH Shielded Inductor 1A 30 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 30 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1A Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
4379-102JS
4379-102JS
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD
Skladom: 7913 pcs
Stiahnuť ▼: 4379-102JS.pdf
RFQ
4379-102HS
4379-102HS
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 4572 pcs
Stiahnuť ▼: 4379-102HS.pdf
RFQ
výrobcovia: Omron Automation & Safety
popis: UNIVERSAL MAT TRIM KIT 18" X 66"
Skladom: 270 pcs
Stiahnuť ▼:
popis: UNIVERSAL MAT TRIM KIT 24" X 18"