4302R-821G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4302R-821G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 540MA 510 MOHM
listoch: 4302R-821G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 4302R-821G
Číslo dielu 4302R-821G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 540MA 510 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24903 pcs Dátový hárok 4302R-821G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Unshielded séria 4302R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 4302R-821G TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 95MHz Detailný popis 820nH Unshielded Inductor 540mA 510 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 510 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 540mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
4302R-682K
4302R-682K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5 OHM