4302R-332J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4302R-332J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM
listoch: 4302R-332J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 4302R-332J
Číslo dielu 4302R-332J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 52327 pcs Dátový hárok 4302R-332J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Unshielded séria 4302R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 4302R-332J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 40MHz Detailný popis 3.3µH Unshielded Inductor 285mA 1.85 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 1.85 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 285mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
4302R-391K
4302R-391K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 390NH 825MA 220 MOHM
Skladom: 59043 pcs
Stiahnuť ▼: 4302R-391K.pdf
RFQ
4302R-391F
4302R-391F
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 17196 pcs
Stiahnuť ▼: 4302R-391F.pdf
RFQ
4302R-391G
4302R-391G
Stiahnuť ▼: 4302R-391G.pdf
4302R-332K
4302R-332K
popis: FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM
Stiahnuť ▼: 4302R-332K.pdf
4302R-331K
4302R-331K
popis: FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM