4232-391J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4232-391J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM
listoch: 4232-391J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 4232-391J
Číslo dielu 4232-391J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 67131 pcs Dátový hárok 4232-391J.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
tienenie Unshielded séria 4232
hodnotenie - Q @ Freq 17 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 4232-391J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 390nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 180MHz Detailný popis 390nH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 840 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 840 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 380mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
4232-392J
4232-392J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 3.9UH 385MA 1.4 OHM
Skladom: 71459 pcs
Stiahnuť ▼: 4232-392J.pdf
RFQ
4232-392H
4232-392H
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 58882 pcs
Stiahnuť ▼: 4232-392H.pdf
RFQ
4232-391F
4232-391F
popis: FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM
Stiahnuť ▼: 4232-391F.pdf
4232-333K
4232-333K
popis: FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 4232-333K.pdf
Stiahnuť ▼: 4232-392K.pdf
4232-391G
4232-391G
Stiahnuť ▼: 4232-391G.pdf
Stiahnuť ▼: 4232-333J.pdf
Stiahnuť ▼: 4232-391H.pdf
Stiahnuť ▼: 4232-392G.pdf
Stiahnuť ▼: 4232-392F.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety