3483R-821M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3483R-821M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 0.16MA 4.9 OHM
listoch: 3483R-821M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 3483R-821M
Číslo dielu 3483R-821M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820UH 0.16MA 4.9 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 47914 pcs Dátový hárok 3483R-821M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
tienenie Unshielded séria 3483R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 3483R-821M TR 1000 Prevádzková teplota -20°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 820µH Výška - sedenie (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 820µH Unshielded Wirewound Inductor 0.16mA 4.9 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 4.9 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 0.16mA
Aktuálny - Sýtosť 0.16mA