3094R-824KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3094R-824KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 26MA 70 MOHM SMD
listoch: 3094R-824KS.pdf
  • správa
Špecifikácie 3094R-824KS
Číslo dielu 3094R-824KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820UH 26MA 70 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11741 pcs Dátový hárok 3094R-824KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
tienenie Unshielded séria 3094R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 3094R-824KS TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 820µH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.8MHz Detailný popis 820µH Unshielded Inductor 26mA 70 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 70 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 26mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
3094R-824HS
3094R-824HS
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 820UH 26MA 70 MOHM SMD
Skladom: 6090 pcs
Stiahnuť ▼: 3094R-824HS.pdf
RFQ
30961
výrobcovia: Wiha
popis: PLIER/CUTTER IND SOFTGRIP 2 PC S
Skladom: 1467 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
3094R-824GS
3094R-824GS
výrobcovia: API Delevan
Stiahnuť ▼: 3094R-824GS.pdf
3094R-824FS
3094R-824FS
Stiahnuť ▼: 3094R-824FS.pdf
30963
výrobcovia: Wiha
Stiahnuť ▼:
výrobcovia: Greenlee Communications
popis: POINTER-1/2"-1-1/4"
3094R-823KS
3094R-823KS
popis: FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 3094R-823KS.pdf
výrobcovia: Weidmuller
popis: HVJB1 PILLARS
3094R-824JS
3094R-824JS
Stiahnuť ▼: 3094R-824JS.pdf
výrobcovia: Keystone Electronics Corp.
popis: RETAINER COIN CELL SMD 11.6MM
Stiahnuť ▼: 3096.pdf
3094R-823JS
3094R-823JS
Stiahnuť ▼: 3094R-823JS.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety