3094R-681KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3094R-681KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 430MA 260 MOHM
listoch: 3094R-681KS.pdf
  • správa
Špecifikácie 3094R-681KS
Číslo dielu 3094R-681KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680NH 430MA 260 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9853 pcs Dátový hárok 3094R-681KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
tienenie Unshielded séria 3094R
hodnotenie - Q @ Freq 70 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 3094R-681KS TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 160MHz Detailný popis 680nH Unshielded Inductor 430mA 260 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 260 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 430mA