3094R-392HS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3094R-392HS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.9UH 180MA 1.4 OHM
listoch: 3094R-392HS.pdf
  • správa
Špecifikácie 3094R-392HS
Číslo dielu 3094R-392HS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.9UH 180MA 1.4 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4756 pcs Dátový hárok 3094R-392HS.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
tienenie Unshielded séria 3094R
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 3094R-392HS TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 3.9µH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 45MHz Detailný popis 3.9µH Unshielded Inductor 180mA 1.4 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 1.4 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 180mA