3094R-180KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3094R-180KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 18NH 1A 40 MOHM SMD
listoch: 3094R-180KS.pdf
  • správa
Špecifikácie 3094R-180KS
Číslo dielu 3094R-180KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 18NH 1A 40 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10678 pcs Dátový hárok 3094R-180KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
tienenie Unshielded séria 3094R
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 150MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 3094R-180KS TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 150MHz
indukčnosť 18nH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.5MHz Detailný popis 18nH Unshielded Inductor 1A 40 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 40 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1A