3094R-151KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3094R-151KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150NH 790MA 80 MOHM
listoch: 3094R-151KS.pdf
  • správa
Špecifikácie 3094R-151KS
Číslo dielu 3094R-151KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150NH 790MA 80 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10423 pcs Dátový hárok 3094R-151KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
tienenie Unshielded séria 3094R
hodnotenie - Q @ Freq 75 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 3094R-151KS TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 150nH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 400MHz Detailný popis 150nH Unshielded Inductor 790mA 80 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 80 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 790mA