3094R-122KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3094R-122KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 330MA 450 MOHM
listoch: 3094R-122KS.pdf
  • správa
Špecifikácie 3094R-122KS
Číslo dielu 3094R-122KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.2UH 330MA 450 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10049 pcs Dátový hárok 3094R-122KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
tienenie Unshielded séria 3094R
hodnotenie - Q @ Freq 65 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 3094R-122KS TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.2µH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 120MHz Detailný popis 1.2µH Unshielded Inductor 330mA 450 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 450 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 330mA