3094R-103KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3094R-103KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 120MA 3.5 OHM SMD
listoch: 3094R-103KS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
650 pcs
  • správa
Špecifikácie 3094R-103KS
Číslo dielu 3094R-103KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10UH 120MA 3.5 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11573 pcs Dátový hárok 3094R-103KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
tienenie Unshielded séria 3094R
hodnotenie - Q @ Freq 65 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 3094R-103KS TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 29MHz Detailný popis 10µH Unshielded Inductor 120mA 3.5 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 3.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 120mA