3094-563JS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3094-563JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56UH 70MA 10 OHM SMD
listoch: 3094-563JS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
650 pcs
  • správa
Špecifikácie 3094-563JS
Číslo dielu 3094-563JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 56UH 70MA 10 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7098 pcs Dátový hárok 3094-563JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
tienenie Unshielded séria 3094
hodnotenie - Q @ Freq 70 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 3094-563JS TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 56µH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 11MHz Detailný popis 56µH Unshielded Inductor 70mA 10 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 10 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 70mA