3094-122KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3094-122KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 330MA 450 MOHM
listoch: 3094-122KS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 3094-122KS
Číslo dielu 3094-122KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.2UH 330MA 450 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 14767 pcs Dátový hárok 3094-122KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
tienenie Unshielded séria 3094
hodnotenie - Q @ Freq 65 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 3094-122KS TR 1000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Iron
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 1.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.133" (3.38mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 120MHz
Detailný popis 1.2µH Unshielded Inductor 330mA 450 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 450 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 330mA Aktuálny - Sýtosť -