3094-120KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3094-120KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12NH 1A 40 MOHM SMD
listoch: 3094-120KS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 3094-120KS
Číslo dielu 3094-120KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12NH 1A 40 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 17580 pcs Dátový hárok 3094-120KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
tienenie Unshielded séria 3094
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 150MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 3094-120KS TR 1000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Iron
Frekvencia indukčnosti - test 150MHz indukčnosť 12nH
Výška - sedenie (Max) 0.133" (3.38mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 1.8GHz
Detailný popis 12nH Unshielded Inductor 1A 40 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 40 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1A Aktuálny - Sýtosť -