3090R-821G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3090R-821G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM
listoch: 3090R-821G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 3090R-821G
Číslo dielu 3090R-821G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11535 pcs Dátový hárok 3090R-821G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 3090R
hodnotenie - Q @ Freq 28 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 3090R-821G TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.050" (1.27mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 120MHz Detailný popis 820nH Unshielded Inductor 355mA 600 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 600 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 355mA