3090R-471J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3090R-471J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM
listoch: 3090R-471J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 3090R-471J
Číslo dielu 3090R-471J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 22654 pcs Dátový hárok 3090R-471J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 3090R
hodnotenie - Q @ Freq 34 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 3090R-471J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 470nH Výška - sedenie (Max) 0.050" (1.27mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 180MHz Detailný popis 470nH Unshielded Inductor 460mA 360 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 360 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 460mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
3090R-472K
3090R-472K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD