2727R-25J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2727R-25J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1MH 84MA 27 OHM TH
listoch: 2727R-25J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 2727R-25J
Číslo dielu 2727R-25J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1MH 84MA 27 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4760 pcs Dátový hárok 2727R-25J.pdf
typ Toroidal tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm)
tienenie Unshielded séria 2727R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 790kHz
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená 2727R-25J BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 1mH Výška - sedenie (Max) 0.300" (7.62mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.2MHz Detailný popis 1mH Unshielded Toroidal Inductor 84mA 27 Ohm Max Radial
DC odpor (DCR) 27 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 84mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
2727R-24G
2727R-24G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 820UH 92MA 23 OHM TH
Skladom: 1800 pcs
Stiahnuť ▼: 2727R-24G.pdf
RFQ
27284
výrobcovia: Johanson Manufacturing
popis: CAP TRIMMER
Skladom: 5549 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TRANS RF BIPO 350W 15A 55KS1
Skladom: 313 pcs
Stiahnuť ▼: 2729-125.pdf
2727R-25H
2727R-25H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 1MH 84MA 27 OHM TH
Stiahnuť ▼: 2727R-25H.pdf
27283
popis: CAP TRIMMER 0.4-2.5PF 500V SMD