2727R-11G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2727R-11G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 68UH 165MA 6.8 OHM TH
listoch: 2727R-11G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 2727R-11G
Číslo dielu 2727R-11G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 68UH 165MA 6.8 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2410 pcs Dátový hárok 2727R-11G.pdf
typ Toroidal tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm)
tienenie Unshielded séria 2727R
hodnotenie - Q @ Freq 80 @ 2.5MHz
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená 2727R-11G BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 68µH Výška - sedenie (Max) 0.300" (7.62mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 11MHz Detailný popis 68µH Unshielded Toroidal Inductor 165mA 6.8 Ohm Max Radial
DC odpor (DCR) 6.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 165mA