2512R-563H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2512R-563H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56UH 296MA 4.6 OHM SMD
listoch: 2512R-563H.pdf
  • správa
Špecifikácie 2512R-563H
Číslo dielu 2512R-563H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 56UH 296MA 4.6 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 51771 pcs Dátový hárok 2512R-563H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatné mená 2512R-563H TR 750 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 56µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 56µH Unshielded Inductor 296mA 4.6 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 4.6 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 296mA
Aktuálny - Sýtosť 222mA
Súvisiace produkty
2512R-682G
2512R-682G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 6.8UH 580MA 1.2 OHM
Skladom: 35150 pcs
Stiahnuť ▼: 2512R-682G.pdf
RFQ
2512R-563K
2512R-563K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 56UH 296MA 4.6 OHM SMD
Skladom: 65909 pcs
Stiahnuť ▼: 2512R-563K.pdf
RFQ
2512R-563F
2512R-563F
Stiahnuť ▼: 2512R-563F.pdf
2512R-563G
2512R-563G
Stiahnuť ▼: 2512R-563G.pdf
2512R-562K
2512R-562K
popis: FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM