2512R-123J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2512R-123J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
listoch: 2512R-123J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie 2512R-123J
Číslo dielu 2512R-123J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80654 pcs Dátový hárok 2512R-123J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
tienenie Unshielded séria 2512R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 2512R-123J TR 750 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 12µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 12µH Unshielded Inductor 503mA 1.6 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 1.6 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 503mA
Aktuálny - Sýtosť 377mA