2512R-103G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2512R-103G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
listoch: 2512R-103G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie 2512R-103G
Číslo dielu 2512R-103G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34604 pcs Dátový hárok 2512R-103G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
tienenie Unshielded séria 2512R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 2512R-103G TR 750 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10µH Unshielded Inductor 519mA 1.5 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 1.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 519mA
Aktuálny - Sýtosť 389mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
2512R-104G
2512R-104G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
Skladom: 35583 pcs
Stiahnuť ▼: 2512R-104G.pdf
RFQ
2512R-102G
2512R-102G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD
Skladom: 34678 pcs
Stiahnuť ▼: 2512R-102G.pdf
RFQ
2512R-103K
2512R-103K
popis: FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 2512R-103K.pdf
2512R-102F
2512R-102F
Stiahnuť ▼: 2512R-102F.pdf
2512R-102K
2512R-102K