2512-823H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2512-823H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
listoch: 2512-823H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie 2512-823H
Číslo dielu 2512-823H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 54484 pcs Dátový hárok 2512-823H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
tienenie Unshielded séria 2512
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená 2512-823H TR 750 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 82µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 82µH Unshielded Inductor 278mA 5.6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 5.6 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 278mA
Aktuálny - Sýtosť 209mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
2512-822G
2512-822G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
Skladom: 32434 pcs
Stiahnuť ▼: 2512-822G.pdf
RFQ
2512-822H
2512-822H
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 56084 pcs
Stiahnuť ▼: 2512-822H.pdf
RFQ
2512-823F
2512-823F
popis: FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 2512-823F.pdf
2512-823J
2512-823J
Stiahnuť ▼: 2512-823J.pdf
25120/15 BK005
25120/15 BK005
výrobcovia: Alpha Wire
popis: CABLE 15COND 24AWG BLK SHLD 100'
Stiahnuť ▼: 25120/15 BK005.pdf
2512-823K
2512-823K
Stiahnuť ▼: 2512-823K.pdf
výrobcovia: Alpha Wire
popis: CABLE 25COND 24AWG BLK SHLD 100'
Stiahnuť ▼: 25120/25 BK005.pdf
Stiahnuť ▼: 2512-822J.pdf
Stiahnuť ▼: 2512-822K.pdf
Stiahnuť ▼: 2512-823G.pdf
popis: CABLE 20COND 24AWG BLK SHLD 100'
popis: CABLE 10COND 24AWG BLK SHLD 100'
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety