2512-563J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2512-563J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56UH 296MA 4.6 OHM SMD
listoch: 2512-563J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie 2512-563J
Číslo dielu 2512-563J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 56UH 296MA 4.6 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 71402 pcs Dátový hárok 2512-563J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
tienenie Unshielded séria 2512
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená 2512-563J TR 750 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 56µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 56µH Unshielded Inductor 296mA 4.6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 4.6 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 296mA
Aktuálny - Sýtosť 222mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
2512-682G
2512-682G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 6.8UH 580MA 1.2 OHM
Skladom: 35793 pcs
Stiahnuť ▼: 2512-682G.pdf
RFQ
2512-682F
2512-682F
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 23234 pcs
Stiahnuť ▼: 2512-682F.pdf
RFQ
2512-562K
2512-562K
popis: FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM
Stiahnuť ▼: 2512-562K.pdf
2512-682J
2512-682J
Stiahnuť ▼: 2512-682J.pdf
Stiahnuť ▼: 2512-682K.pdf
popis: FIXED IND 56UH 296MA 4.6 OHM SMD