2512-222J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2512-222J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
listoch: 2512-222J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie 2512-222J
Číslo dielu 2512-222J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 76348 pcs Dátový hárok 2512-222J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
tienenie Unshielded séria 2512
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená 2512-222J TR 750 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 2.2µH Unshielded Inductor 1A 400 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 400 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1A
Aktuálny - Sýtosť 750mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
2512-222G
2512-222G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
Skladom: 32837 pcs
Stiahnuť ▼: 2512-222G.pdf
RFQ
2512-223H
2512-223H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
Skladom: 53793 pcs
Stiahnuť ▼: 2512-223H.pdf
RFQ
2512-223F
2512-223F
Stiahnuť ▼: 2512-223F.pdf
Stiahnuť ▼: 2512-222H.pdf
2512-223K
2512-223K
Stiahnuť ▼: 2512-223K.pdf
Stiahnuť ▼: 2512-223G.pdf
výrobcovia: Mill-Max
popis: TERM TURRET DOUBLE L=5.56MM
Stiahnuť ▼: 2512-2-00-50-00-00-07-0.pdf
výrobcovia: Mill-Max
popis: TERM TURRET DBL
Stiahnuť ▼: 2512-2-00-80-00-00-07-0.pdf
2512-223J
2512-223J
Stiahnuť ▼: 2512-223J.pdf
Stiahnuť ▼: 2512-222K.pdf
Stiahnuť ▼: 2512-222F.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety