2500R-56G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2500R-56G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.9MH 62MA 44 OHM TH
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 2500R-56G
Číslo dielu 2500R-56G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.9MH 62MA 44 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18258 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
tienenie Unshielded séria 2500R
hodnotenie - Q @ Freq 80 @ 250kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 2500R-56G TR 2500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 250kHz
indukčnosť 3.9mH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.45MHz Detailný popis 3.9mH Unshielded Molded Inductor 62mA 44 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 44 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 62mA