2256R-22J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2256R-22J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56UH 1A 397 MOHM TH
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 2256R-22J
Číslo dielu 2256R-22J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 56UH 1A 397 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59031 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
tienenie Unshielded séria 2256R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 2256R-22J TR 1000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 56µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 56µH Unshielded Molded Inductor 1A 397 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 397 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1A
Aktuálny - Sýtosť 1A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
2256R-23J
2256R-23J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 68UH 970MA 418 MOHM TH
Skladom: 55640 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
2256R-22L
2256R-22L
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 56UH 1A 397 MOHM TH
Skladom: 57222 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
2256R-23L
2256R-23L
2256R-21K
2256R-21K
popis: FIXED IND 47UH 1.04A 362 MOHM TH
2256R-21L
2256R-21L
2256R-22K
2256R-22K
2256R-21J
2256R-21J
2256R-23K
2256R-23K
2256R-221J
2256R-221J
popis: FIXED IND 220NH 7A 8 MOHM TH
2256R-24J
2256R-24J
popis: FIXED IND 82UH 810MA 604 MOHM TH
2256R-221K
2256R-221K
2256R-221L
2256R-221L
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety