2150R-26H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2150R-26H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 560MA 450 MOHM TH
listoch: 2150R-26H.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 2150R-26H
Číslo dielu 2150R-26H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12UH 560MA 450 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44931 pcs Dátový hárok 2150R-26H.pdf
typ Molded tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
tienenie Unshielded séria 2150R
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 2150R-26H TR 1000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 12µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 34MHz Detailný popis 12µH Unshielded Molded Inductor 560mA 450 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 450 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 560mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
2150R-28J
2150R-28J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH
Skladom: 61497 pcs
Stiahnuť ▼: 2150R-28J.pdf
RFQ
2150R-24K
2150R-24K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 10UH 735MA 260 MOHM TH