1812R-681J
API DelevanAPI Delevan
1812R-681J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-681J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 379MA 1.4 OHM
listoch: 1812R-681J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1812R-681J
Číslo dielu 1812R-681J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680NH 379MA 1.4 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79702 pcs Dátový hárok 1812R-681J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1812R-681J TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 150MHz Detailný popis 680nH Unshielded Inductor 379mA 1.4 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 1.4 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 379mA
Súvisiace produkty
1812R-682K
1812R-682K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM