1812R-334G
API DelevanAPI Delevan
1812R-334G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-334G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD
listoch: 1812R-334G.pdf
  • správa
Špecifikácie 1812R-334G
Číslo dielu 1812R-334G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 51383 pcs Dátový hárok 1812R-334G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1812R-334G TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 330µH Výška - sedenie (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3.5MHz Detailný popis 330µH Unshielded Inductor 120mA 14 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 14 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 120mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1812R-390K
1812R-390K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 39NH 870MA 200 MOHM