1812R-222J
API DelevanAPI Delevan
1812R-222J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-222J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
listoch: 1812R-222J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1812R-222J
Číslo dielu 1812R-222J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 85564 pcs Dátový hárok 1812R-222J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená 1812R-222J TR 500
1812R222J
DN42124JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 55MHz Detailný popis 2.2µH Unshielded Inductor 535mA 700 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 700 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 535mA