1812R-184J
API DelevanAPI Delevan
1812R-184J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-184J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
listoch: 1812R-184J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 1812R-184J
Číslo dielu 1812R-184J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81937 pcs Dátový hárok 1812R-184J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 790kHz
obal Original-Reel® Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená DN42122JDKR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 180µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 5MHz Detailný popis 180µH Unshielded Inductor 145mA 9.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 9.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 145mA