1812R-183G
API DelevanAPI Delevan
1812R-183G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-183G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
listoch: 1812R-183G.pdf
  • správa
Špecifikácie 1812R-183G
Číslo dielu 1812R-183G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 47421 pcs Dátový hárok 1812R-183G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1812R-183G TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 18µH Výška - sedenie (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 15MHz Detailný popis 18µH Unshielded Inductor 268mA 2.8 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 2.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 268mA
Aktuálny - Sýtosť -
Súvisiace produkty
1812R-182J
1812R-182J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM
Skladom: 90657 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-182J.pdf
RFQ
1812R-183K
1812R-183K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD