1812R-154G
API DelevanAPI Delevan
1812R-154G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-154G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD
listoch: 1812R-154G.pdf
  • správa
Špecifikácie 1812R-154G
Číslo dielu 1812R-154G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 47913 pcs Dátový hárok 1812R-154G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1812R-154G TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 6MHz Detailný popis 150µH Unshielded Inductor 149mA 9 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 9 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 149mA
Aktuálny - Sýtosť -
Súvisiace produkty
1812R-154H
1812R-154H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD
Skladom: 80381 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-154H.pdf
RFQ
1812R-153J
1812R-153J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
Skladom: 86432 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-153J.pdf
RFQ
1812R-154K
1812R-154K
Stiahnuť ▼: 1812R-154K.pdf
1812R-153K
1812R-153K