1812R-124J
API DelevanAPI Delevan
1812R-124J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-124J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD
listoch: 1812R-124J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1812R-124J
Číslo dielu 1812R-124J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67566 pcs Dátový hárok 1812R-124J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená 1812R-124J TR 500
1812R-124J-ND
1812R-124JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 790kHz indukčnosť 120µH
Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 6MHz
Detailný popis 120µH Unshielded Inductor 158mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC odpor (DCR) 8 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 158mA Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1812R-124K
1812R-124K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD
Skladom: 86985 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-124K.pdf
RFQ
1812R-123J
1812R-123J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD
Skladom: 85245 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-123J.pdf
RFQ
1812R-150K
1812R-150K
popis: FIXED IND 15NH 1.23A 100 MOHM