1812R-123G
API DelevanAPI Delevan
1812R-123G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-123G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD
listoch: 1812R-123G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
650 pcs
  • správa
Špecifikácie 1812R-123G
Číslo dielu 1812R-123G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43450 pcs Dátový hárok 1812R-123G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1812R-123G TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 12µH Výška - sedenie (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 18MHz Detailný popis 12µH Unshielded Inductor 317mA 2 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 2 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 317mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1812R-122J
1812R-122J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM
Skladom: 90326 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-122J.pdf
RFQ
1812R-123K
1812R-123K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD
Skladom: 61637 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-123K.pdf
RFQ
1812R-122K
1812R-122K