1812-390J
API DelevanAPI Delevan
1812-390J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812-390J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39NH 870MA 200 MOHM
listoch: 1812-390J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
650 pcs
  • správa
Špecifikácie 1812-390J
Číslo dielu 1812-390J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 39NH 870MA 200 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 78435 pcs Dátový hárok 1812-390J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1812-390J TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 39nH Výška - sedenie (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1GHz Detailný popis 39nH Unshielded Inductor 870mA 200 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 200 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 870mA
Aktuálny - Sýtosť -
Súvisiace produkty
1812-334K
1812-334K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD
Skladom: 88001 pcs
Stiahnuť ▼: 1812-334K.pdf
RFQ
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 39NH 870MA 200 MOHM
Skladom: 58191 pcs
Stiahnuť ▼: 1812-390K.pdf
RFQ
1812-334G
1812-334G
Stiahnuť ▼: 1812-334G.pdf
1812-391F
1812-391F
popis: FIXED IND 390NH 535MA 700 MOHM
Stiahnuť ▼: 1812-391F.pdf
1812-334H
1812-334H
Stiahnuť ▼: 1812-334H.pdf
popis: FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1812-391H.pdf
1812-391J
1812-391J
Stiahnuť ▼: 1812-391J.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-391G.pdf
1812-390M
1812-390M
Stiahnuť ▼: 1812-390M.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-334J.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-334F.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety