1812-332J
API DelevanAPI Delevan
1812-332J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812-332J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 501MA 800 MOHM
listoch: 1812-332J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1812-332J
Číslo dielu 1812-332J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 501MA 800 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 73533 pcs Dátový hárok 1812-332J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená 1812-332J TR 500
DN12332JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 3.3µH
Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 45MHz
Detailný popis 3.3µH Unshielded Inductor 501mA 800 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC odpor (DCR) 800 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 501mA Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1812-332F
1812-332F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 3.3UH 501MA 800 MOHM
Skladom: 25779 pcs
Stiahnuť ▼: 1812-332F.pdf
RFQ
1812-331K
1812-331K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 330NH 604MA 550 MOHM
Skladom: 63940 pcs
Stiahnuť ▼: 1812-331K.pdf
RFQ
1812-332G
1812-332G
Stiahnuť ▼: 1812-332G.pdf
1812-331H
1812-331H
Stiahnuť ▼: 1812-331H.pdf
1812-333J
1812-333J
popis: FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1812-333J.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-332K.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-333F.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-332H.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-333G.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-331J.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety