1812-272J
API DelevanAPI Delevan
1812-272J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812-272J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
listoch: 1812-272J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1812-272J
Číslo dielu 1812-272J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 77853 pcs Dátový hárok 1812-272J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená 1812-272J TR 500
DN12272JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 2.7µH
Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 50MHz
Detailný popis 2.7µH Unshielded Inductor 517mA 750 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC odpor (DCR) 750 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 517mA Aktuálny - Sýtosť -
Súvisiace produkty
1812-271H
1812-271H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
Skladom: 64886 pcs
Stiahnuť ▼: 1812-271H.pdf
RFQ
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
Skladom: 55810 pcs
Stiahnuť ▼: 1812-272H.pdf
RFQ
1812-271K
1812-271K
Stiahnuť ▼: 1812-271K.pdf
1812-273F
1812-273F
popis: FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1812-273F.pdf
1812-272G
1812-272G
Stiahnuť ▼: 1812-272G.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-273G.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-272F.pdf
1812-273J
1812-273J
Stiahnuť ▼: 1812-273J.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-271J.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-272K.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety