1812-184J
API DelevanAPI Delevan
1812-184J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812-184J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
listoch: 1812-184J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1812-184J
Číslo dielu 1812-184J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 70440 pcs Dátový hárok 1812-184J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená 1812-184J TR 500
DN12184JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 790kHz indukčnosť 180µH
Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 5MHz
Detailný popis 180µH Unshielded Inductor 145mA 9.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC odpor (DCR) 9.5 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 145mA Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1812-184K
1812-184K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
Skladom: 79763 pcs
Stiahnuť ▼: 1812-184K.pdf
RFQ
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
Skladom: 62806 pcs
Stiahnuť ▼: 1812-220K.pdf
RFQ
1812-183H
1812-183H
popis: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1812-183H.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-184H.pdf
1812-184G
1812-184G
Stiahnuť ▼: 1812-184G.pdf
1812-221F
1812-221F
popis: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
Stiahnuť ▼: 1812-221F.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-221G.pdf
1812-220M
1812-220M
Stiahnuť ▼: 1812-220M.pdf
Stiahnuť ▼: 1812-184F.pdf
1812-220J
1812-220J