1782R-25J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1782R-25J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM
listoch: 1782R-25J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1782R-25J
Číslo dielu 1782R-25J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77588 pcs Dátový hárok 1782R-25J.pdf
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria 1782R
hodnotenie - Q @ Freq 28 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1782R-25J TR 3500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.6µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 125MHz Detailný popis 1.6µH Unshielded Molded Inductor 455mA 300 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 300 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 455mA