1641R-824H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1641R-824H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH
  • správa
Špecifikácie 1641R-824H
Číslo dielu 1641R-824H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91864 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria 1641R
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1641R-824H TR 2500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 820µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.2MHz Detailný popis 820µH Shielded Molded Inductor 80mA 13 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 13 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 80mA
Aktuálny - Sýtosť 45mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1641R-822K
1641R-822K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 8.2UH 250MA 1.32 OHM
Skladom: 61788 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1641R-823J
1641R-823J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82UH 186MA 2.44 OHM TH
Skladom: 61725 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
výrobcovia: Weidmuller
popis: TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM
výrobcovia: 3M
popis: 3M FECTOGGLES SAFETY GOG
Skladom: 976 pcs
Stiahnuť ▼: 16420-00000-10.pdf
1641R-822H
1641R-822H
1642
výrobcovia: Keystone Electronics Corp.
popis: HEX STANDOFF #6-32 BRASS 2-1/4"
Stiahnuť ▼: 1642.pdf
výrobcovia: Weidmuller
popis: TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM
1641R-824K
1641R-824K
popis: FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH
1641R-822J
1641R-822J
1641R-823H
1641R-823H
1641R-823K
1641R-823K
1641R-824J
1641R-824J
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety