1641R-681H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1641R-681H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 430MA 450 MOHM
  • správa
Špecifikácie 1641R-681H
Číslo dielu 1641R-681H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680NH 430MA 450 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73472 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria 1641R
hodnotenie - Q @ Freq 42 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1641R-681H TR 2500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 190MHz Detailný popis 680nH Shielded Molded Inductor 430mA 450 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 450 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 430mA
Aktuálny - Sýtosť 430mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1641R-683H
1641R-683H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 68UH 176MA 2.7 OHM TH
Skladom: 76710 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1641R-564J
1641R-564J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 560UH 90MA 10.5 OHM TH
Skladom: 61383 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1641R-682K
1641R-682K
popis: FIXED IND 6.8UH 285MA 1.02 OHM
1641R-563K
1641R-563K
popis: FIXED IND 56UH 194MA 2.23 OHM TH
1641R-564K
1641R-564K
1641R-681J
1641R-681J
popis: FIXED IND 680NH 430MA 450 MOHM
1641R-681K
1641R-681K