1641R-471H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1641R-471H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 580MA 250 MOHM
  • správa
Špecifikácie 1641R-471H
Číslo dielu 1641R-471H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 470NH 580MA 250 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 83594 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria 1641R
hodnotenie - Q @ Freq 44 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1641R-471H TR 2500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 470nH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 235MHz Detailný popis 470nH Shielded Molded Inductor 580mA 250 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 250 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 580mA
Aktuálny - Sýtosť 580mA