1641R-332J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1641R-332J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM
  • správa
Špecifikácie 1641R-332J
Číslo dielu 1641R-332J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67534 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria 1641R
hodnotenie - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1641R-332J TR 2500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 85MHz Detailný popis 3.3µH Shielded Molded Inductor 490mA 350 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 350 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 490mA
Aktuálny - Sýtosť 490mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1641R-332H
1641R-332H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM
Skladom: 75232 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1641R-274K
1641R-274K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 270UH 120MA 5.8 OHM TH
Skladom: 66339 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1641R-334J
1641R-334J
popis: FIXED IND 330UH 115MA 6.4 OHM TH
1641R-333K
1641R-333K
popis: FIXED IND 33UH 248MA 1.37 OHM TH