1641R-224H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1641R-224H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220UH 130MA 5 OHM TH
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1641R-224H
Číslo dielu 1641R-224H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 220UH 130MA 5 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91959 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria 1641R
hodnotenie - Q @ Freq 55 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1641R-224H TR 2500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 220µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 7.5MHz Detailný popis 220µH Shielded Molded Inductor 130mA 5 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 130mA
Aktuálny - Sýtosť 80mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1641R-271K
1641R-271K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 270NH 870MA 110 MOHM